POLSKI KAMERZYSTA
 Chicago

Wedding and Emotions to firma zajmująca się produkcją filmową oraz fotografia na terenie USA i Polski.
We are Destination Wedding Videographers

NOWA STRONA

Witam was rodacy na naszej POLSKIEJ stronie
Ślubnej w Chicago

Tworzymy personalne Filmy fabularne oraz zdjęcia o wysokiej Elegancji i jakości wszystko oparte jest o komfort pracy z nami.
Posiadamy kilka pakietów które są elastyczne i możemy dopasować je do Twoich potrzeb.
Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą

To wszystko dla tego jedynego Dnia
pełnego Miłości i Radości

Wedding And Emotions
Polski Fotograf w Chicago

Ślub to Nowa historia dwojga kochających się ludzi, którzy łączą swoje serca w jedno.

 

Chcemy uchwycić zarówno rzeczywistość, jak i fantazję wszystkiego, co się dzieje.

Bez presji i zbędnego pozowania, skupiamy się na fotografowaniu, filmowaniu Ślubu i skupiamy się na uchwyceniu naturalnego upływu dnia. (“Candid”).

W kreatywny i wyjątkowo filmowy sposób opowiadamy wciągające historie, aby wzbudzić Twoje wspomnienia i emocje na nowo i pokazać jak wyjątkowy Dzień to był.

– – – – – – –

“Film Ślubny oraz zdjęcia Ślubne to jeden z najbardziej wizualnych owoców z sakramentu oddania się jeden drugiemu… zapisanego z waszego dnia aby moc pamiętać i wracać to tego dnia dający sobie nawzajem dużo pozytywnej i wspierającej was energii, przywołując wasze silne więzi które sobie przyrzekaliście.”

Dzień ślubu to dzień pełen emocji dzień, w którym wszystko, co zaplanowaliśmy, kończy się ostatecznym symbolem oddania się swojemu partnerowi. To jedyny w swoim rodzaju dzień, który zasługuje na uchwycenie w kamerze, dzięki czemu wszystkie niesamowite wspomnienia i doświadczenia, które powstały tego dnia, można zachować na wieczność.

POLSKI KAMERZYSTA ŚLUBNY CHICAGO

Zapisywanie emocjonalnych chwil i wspomnień poprzez Film Ślubny 

CHCEMY ABYŚCIE BYLI ZRELAKSOWANI
I CZULI SIĘ KOMFORTOWO

Krótki “Highlight”
Film Ślubny

Highlight to esencja najważniejszych ujęć z Dnia Ślubu uchwycona w Kinowy sposób, udekorowana muzyką która jest dopasowana do stylu oraz nastroju Ślubu. Ten wspaniały i krótki materiał Filmowy jest treściwą formą solidnych ujęć w których pokazujemy Ceremonię i przysięgę małżeńską połączoną z najlepszymi ujęciami oraz momentami ze Ślubu i Wesela.


Jedna z bardzo popularnych ofert, to krótki i elegancki Film, który można oglądać wiele razy w każdym momencie kiedy ma się ochotę na wspomnienia. Tworząc taki materiał skupiamy się głównie na przygotowaniu materiału na potrzeby tego Filmu.

Pakiet:

6 godzin 
~ 5min – $1450

8 godzin
~ 7min – $1750


Fabularny “Feature”

Film Ślubny

Film Ślubny jest treściwszą i dłuższą formą materiału niż “Highlight”. Posiadający szeroki zakres ujęć z całości dnia Ślubu wypełniony najważniejszymi i emocjonalnymi momentami, ale również wstawkami z zabawnych, ciekawych momentów Ślubu. Film może również zawierać, czytanie listów do Partnera , opowiadanie o Waszym poznaniu, najciekawsze wspomnienia o których chcecie opowiedzieć lub momenty w Waszym życiu, które wpłynęły na Was.
Film może również zawierać ujęcia z Waszych wymarzonych miejsc w których uwielbiacie spędzać czas.

Pakiety:
10 min Filmu – $2000
20 min Filmu – $2800
30 min Filmu – $3500

Dokumentalny
Film
Ślubny

 

Dokument to materiał edytowany w kolejności Chronologicznej.
Dokument z Wesela ma formę długich ujęć. Jest to prosta i subtelna forma edycji z lekkimi przejściami między ujęciami. Materiał z kamer po nagraniu jest połączony wraz z oryginalnym Audio.

Dokumentalny Film jest “samodzielna” lub “dodatkowa” forma materiału który można dodać do “Krótkiego” lub “Fabularnego” filmu.

Pakiety:
~ 40min – $2000
~ 90min – $3000
~ 180min(3hr) $3900
 

Każdy materiał będzie dostępny on-line oraz w formie Pendrive jeśli sobie życzysz.

Stephanie & Alan
Feature Film
Kaitlyn & Christian
Documentary Film

PAKIETY FOTOGRAFI ŚLUBNEJ

Uchwycenie Twojego emocjonalnego dnia

Fotografia to historia zapisana w jednym kadrze, trzeba wiedzieć, jak uchwycić właściwy moment. Mamy oko to tego i pasję do tworzenia wyjątkowych emocjonalnych Fotografii uchwyconych z momentów, które mają znaczenie.

Bądź sobą, fotografujemy i filmujemy tak abyście czuli się komfortowomoże z kilkoma momentami, które wymagają Twojej uwagi.

Real AWARDS!

WIELKIE SŁOWA OD PAR MŁODYCH

Takie słowa 
Bezcenne!

Nasze Film Weselny jest niesamowity

Cieszymy się, że poprosiliśmy WeddingandEmotions, aby uchwycić najważnejsze chwilę w naszym życiu. Początkowo trochę się martwiliśmy, ponieważ nasze zwyczaje i tradycje były trochę inne, zespół spotkał się z nami, naprawdę zrozumiał, jakie były nasze potrzeby i zrobił szczegółowe notatki wszystkich ważnych momentów do uchwycenia.

Otrzymaliśmy piękny film z najciekawszymi momentami ślubu, a także niesamowite zdjęcia, wszystko przed terminem. Podobały nam się ich edycje, a szczególnie podobał nam się ich sposób na uchwycenie tych momentów.

Możemy ich szczerze polecić, świetnie się z nimi pracowało.

Najlepszy filmowiec ślubny w Chicago!

Konrad jest niesamowitym i kreatywnym Filmowcem ślubnym i fotografem w Chicago, z którym się spotkałem. Nie przegapił ani jednej ważnej chwili i był aktywny do samego końca! Pracował bez końca w bardzo gorączkowym czasie, aby uchwycić nasze najważniejsze chwile. Jego umiejętności montażu na naszym ślubnym wideo były hollywoodzkiej jakości! Wysoka jakoość z piękną muzyką. Jego komunikacja była bardzo skuteczna! Był bardzo sumienny i cierpliwy podczas nagrywania filmu z całego naszego wesela. Gorąco polecam Konrada nie tylko na wesele, ale jako Filmowca!