POLSKI Kamerzysta Chicago

Witam was rodacy na naszej POLSKIEJ stronie
Ślubnej w Chicago

Tworzymy personalne Filmy fabularne oraz zdjęcia o wysokiej Elegancji i jakości wszystko oparte jest o komfort pracy z nami.
Posiadamy kilka pakietów które są elastyczne i możemy dopasować je do Twoich potrzeb.
Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą

 
To wszystko dla tego jedynego Dnia pełnego Miłości i Radości

Polski Kamerzysta Chicago, kilka słów
———-

Ślub to Nowa historia dwojga kochających się ludzi, którzy łączą swoje serca w jedno.

Chcemy uchwycić zarówno rzeczywistość, jak i fantazję wszystkiego, co się dzieje.

Bez presji i zbędnego pozowania, skupiamy się na fotografowaniu, filmowaniu Ślubu i skupiamy się na uchwyceniu naturalnego upływu dnia. (“Candid”).

W kreatywny i wyjątkowo filmowy sposób opowiadamy wciągające historie, aby wzbudzić Twoje wspomnienia i emocje na nowo i pokazać jak wyjątkowy Dzień to był.

“Film Ślubny oraz zdjęcia Ślubne to jeden z najbardziej wizualnych owoców z sakramentu oddania się jeden drugiemu… zapisanego z waszego dnia aby moc pamiętać i wracać to tego dnia dający sobie nawzajem dużo pozytywnej i wspierającej was energii, przywołując wasze silne więzi które sobie przyrzekaliście.”

FILMY ŚLUBNE

Zapisywanie emocjonalnych chwil i wspomnień poprzez Film Ślubny 

CHCEMY ABYŚCIE BYLI ZRELAKSOWANI
I CZULI SIE KOMFORTOWO

PAKIETY FILMÓW ŚLUBNYCH

Highlight  Film

Krótki Film Ślubny

6 godzin pokrycia – $1300 – 6min Film
8 godzin pokrycia – $1600 – 8min Film
10 godzin pokrycia -$2200 – 15min Film
11 godzin pokrycia -$2800 – 20 min Film
 

Highlight to esencja najważniejszych ujęć z Dnia Ślubu uchwycona w Kinowy sposób, udekorowana muzyką która jest dopasowana do stylu oraz nastroju Ślubu. Ten wspaniały i krótki materiał Filmowy jest treściwą formą solidnych ujęć w których pokazujemy Ceremonię i przysięgę małżeńską połączoną z najlepszymi ujęciami oraz momentami ze Ślubu i Wesela.


Jedna z bardzo popularnych ofert, to krótki i elegancki Film, który można oglądać wiele razy w każdym momencie kiedy ma się ochotę na wspomnienia. Tworząc taki materiał skupiamy się głównie na przygotowaniu materiału na potrzeby tego Filmu.

Tradycyjny

Polska tradycyjna wersja
Video Weselnego
6 godzin pokrycia – $1700 – 30min Video
8 godzin pokrycia – $1900 – 45min Video
13 godzin pokrycia – $2500+ for – 45m – 2h:30m Video
 

Tradycyjne Video Weselne to materiał edytowany w kolejności Chronologicznej w formie Dokumentu ma formę długich ujęć z dodatkami krótkich dynamicznych ujęć. Jest to prosta i subtelna forma edycji z lekkimi przejściami między ujęciami. Materiał z kamer po nagraniu jest połączony wraz z oryginalnym Audio.

Do materiału Tradycyjnego można dodać pakiet “Krótkiego Filmu Ślubnego”

Real AWARDS!

WIELKIE SŁOWA OD PAR MŁODYCH

Takie słowa 
Bezcenne!

Nasze Film Weselny jest niesamowity

Cieszymy się, że poprosiliśmy WeddingandEmotions, aby uchwycić najważnejsze chwilę w naszym życiu. Początkowo trochę się martwiliśmy, ponieważ nasze zwyczaje i tradycje były trochę inne, zespół spotkał się z nami, naprawdę zrozumiał, jakie były nasze potrzeby i zrobił szczegółowe notatki wszystkich ważnych momentów do uchwycenia.

Otrzymaliśmy piękny film z najciekawszymi momentami ślubu, a także niesamowite zdjęcia, wszystko przed terminem. Podobały nam się ich edycje, a szczególnie podobał nam się ich sposób na uchwycenie tych momentów.

Możemy ich szczerze polecić, świetnie się z nimi pracowało.

Najlepszy filmowiec ślubny w Chicago!

Konrad jest niesamowitym i kreatywnym Filmowcem ślubnym i fotografem w Chicago, z którym się spotkałem. Nie przegapił ani jednej ważnej chwili i był aktywny do samego końca! Pracował bez końca w bardzo gorączkowym czasie, aby uchwycić nasze najważniejsze chwile. Jego umiejętności montażu na naszym ślubnym wideo były hollywoodzkiej jakości! Wysoka jakoość z piękną muzyką. Jego komunikacja była bardzo skuteczna! Był bardzo sumienny i cierpliwy podczas nagrywania filmu z całego naszego wesela. Gorąco polecam Konrada nie tylko na wesele, ale jako Filmowca!