O Nas | Dlaczego My?

Wedding and Emotions, jesteśmy firma tworząca Emocjonalne Filmy Ślubne a nasza Fotografia Ślubna uchwycamy właściwe momenty pełne radości i miłości. Realizujemy material na terenie całej Polski, Europy oraz USA.

We are Destination Wedding Videographers & Wedding Photographers Wedding Photographers

KONRAD

Founder

  W swoim życiu współpracowałem z wieloma Fotografami oraz operatorami kamer, miałem też udział na planach Filmowych, co wiele mnie nauczyło.

Co ważne jednak temat Ślubny zawsze jednak kręcił się obok mnie już od małego pomagając na Sali Weselnej, poprzez współpracę Fotografami oraz Filmowcami, zlecenia postprodukcyjne, to wszystko miało wielki wpływ na ukształtowanie tego sposobu na życie jako moje ulubione.

I tak po kilkunastu latach doświadczenia tworzę własny kierunek oparty o otwarta działalność opierając się na współpracy z ludźmi tworzącymi Fajne Filmy Ślubne oraz Fotografie Ślubne, którzy potrafią we właściwy sposób uchwycić te magiczne momenty.

Swoje umiejętności dopracowywałem w Polsce oraz w USA, tworząc Ślubne filmy oraz Fotografie dla wielu narodowości oraz wyznań, zrozumiałem jak wiele można doświadczyć dobroci w ludziach od których się jej nie spodziewałem, ile zrozumienia oraz spojrzenia na życie to mnie nauczyło, wspaniały epizod mojego życia.

Będąc kilka lat w USA, stworzyłem swój serwis oraz wysokie standardy oferowane na cala Polskę, oraz kraje w których nasi Rodacy  dumnie reprezentują nasze dziedzictwo.

Współpracowników

Śluby zrealizowane

Doświadczenia

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy studiem które dba o jakość produkcji oraz postprodukcji i utrzymujemy ja na wysokim poziomie. Nasze Filmy są tworzone tak aby dostarczały emocje oraz przynosiły jak najwięcej wspomnień z dnia Ślubu. Chcemy stworzyć autentyczną pamiątkę zapisaną od początku do końca abyście nie zapomnieli jak cudownie było tego dnia.

Dlaczego my?

Wyobraz sobie ludzi ktorzy robia wszystko co mozliwe aby przekraczac oczekiwania i uzywamy wiedzy, sprzetu oraz doswiadczenia aby stworzyc magie w swojej produckji ktora cieszy nas a jeszcze bardziej satysfakcnuje KLIENTOW, to wlasnie my. 

Robimy to wszystko bo daje nam to przyjamnosc wlasnej realizacji i chec uszczesliwiania ludzi!