Fotografia Ślubna | Film Ślubny

Wedding and Emotions, jesteśmy firma tworząca Emocjonalne Filmy Ślubne a nasza Fotografia Ślubna uchwycamy właściwe momenty pełne radości i miłości. Realizujemy material na terenie całej Polski, Europy oraz USA.

To wszystko dla
— 

Miłości i Radości

W co wierzymy i jak pracujemy?

Ślub to Nowa historia dwojga kochających się ludzi, którzy łączą swoje serca w jedno.

Chcemy uchwycić zarówno rzeczywistość, jak i fantazję wszystkiego, co się dzieje.

Bez presji i zbędnego pozowania, skupiamy się na fotografowaniu, filmowaniu Ślubu i skupiamy się na uchwyceniu naturalnego upływu dnia. (“Candid”).

W kreatywny i wyjątkowo filmowy sposób opowiadamy wciągające historie, aby wzbudzić Twoje wspomnienia i emocje na nowo i pokazać jak wyjątkowy Dzień to był.

– – – – – – –

“Film Ślubny oraz zdjęcia Ślubne to jeden z najbardziej wizualnych owoców z sakramentu oddania się jeden drugiemu… zapisanego z waszego dnia aby moc pamiętać i wracać to tego dnia dający sobie nawzajem dużo pozytywnej i wspierającej was energii, przywołując wasze silne więzi które sobie przyrzekaliście.”

Bądź SZCZĘŚLIWY,
i zarezerwuj NASZA usługę

1

Zapisujemy Emocje & Momenty. 

 

Ślub to Emocjonujący dzień który staje się pamiątką na całe życie, to moment który już nie powróci. Coraz więcej Par Młodych poszukuje Realizacji robionych w dobrym guście. Chcąc zapisać coś więcej niż Ceremonię Ślubu i Wesele.
Chcą stworzyć realizację Filmową która zawiera ciekawe ujęcia z miejsc Emocjonalnych i wartościowych z miejsc które są piękne oraz mają dla nich znaczenie. I tym się zajmujemy tworzeniem Filmów z tej esencji która pobudza umysł i raduje serce. Tak stworzona Realizacje można z chęcią oglądać setki razy.

2

Rozumiemy Wasze potrzeby,
działamy w Kraju i za Granica

Działając na rynku Międzynarodowym już kilkanaście lat, mam doświadczenie w doradzaniu parom, które nie mają jeszcze określonego planu jak i tym które mają już swoje wymagania określone. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom, dajemy opcje dostosowania własnego pakietu Ślubnego.

3

Lekko i konkretnie

Tworzenie swojej produkcji nie musi być stresujące!  Bierzemy wszystko na siebie, nie oczekujemy od Was niczego poza kilkoma standardowymi ujęciami, które i tak zrobimy w najprzyjemniejszym wydaniu.

 Chcemy abyście się cieszyli swoim dniem, a cała produkcja przebiegła naturalnie i dała Wam wiele radości.

NASZA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Uchwycenie Twojego emocjonalnego dnia

CHCEMY ABYŚCIE BYLI ZRELAKSOWANI
I CZULI SIE KOMFORTOWO

Fotografia to historia zapisana w jednym kadrze, trzeba wiedzieć, jak uchwycić właściwy moment. Mamy oko to tego i pasję do tworzenia wyjątkowych emocjonalnych Fotografii uchwyconych z momentów, które mają znaczenie.

Bądź sobą, fotografujemy i filmujemy tak abyście czuli się komfortowomoże z kilkoma momentami, które wymagają Twojej uwagi.

NASZ FILM ŚLUBNY

To cenna pamiątka mieć własny FILM.
Będziecie mogli oglądać i wspominać z rodziną i znajomymi ten wyjątkowy Dzień. Możecie przywrócić momenty w których celebrowaliście, bawiliście się, śmialiście się i rownież te które były bardzo emocjonalne i momenty których oddaliście się sobie wkraczając we wspólna przyszłość.

W waszym Filmie uchwycimy to, co najważniejsze wokół Ciebie, miłość, wsparcie, szczęście, uśmiech i ciepłe słowa… uchwycone z największą dyskrecją i elegancją.
Tak to ważne, aby nie stracić tych momentów i wspomnień.

Dzień ślubu to dzień pełen emocji dzień, w którym wszystko, co zaplanowaliśmy, kończy się ostatecznym symbolem oddania się swojemu partnerowi. To jedyny w swoim rodzaju dzień, który zasługuje na uchwycenie w kamerze, dzięki czemu wszystkie niesamowite wspomnienia i doświadczenia, które powstały tego dnia, można zachować na wieczność.

Real AWARDS!

WIELKIE SŁOWA OD PAR MŁODYCH

Takie słowa 
Bezcenne!

Nasze Film Weselny jest niesamowity

Cieszymy się, że poprosiliśmy WeddingandEmotions, aby uchwycić najważnejsze chwilę w naszym życiu. Początkowo trochę się martwiliśmy, ponieważ nasze zwyczaje i tradycje były trochę inne, zespół spotkał się z nami, naprawdę zrozumiał, jakie były nasze potrzeby i zrobił szczegółowe notatki wszystkich ważnych momentów do uchwycenia.

Otrzymaliśmy piękny film z najciekawszymi momentami ślubu, a także niesamowite zdjęcia, wszystko przed terminem. Podobały nam się ich edycje, a szczególnie podobał nam się ich sposób na uchwycenie tych momentów.

Możemy ich szczerze polecić, świetnie się z nimi pracowało.

Najlepszy filmowiec ślubny w Chicago!

Konrad jest niesamowitym i kreatywnym Filmowcem ślubnym i fotografem w Chicago, z którym się spotkałem. Nie przegapił ani jednej ważnej chwili i był aktywny do samego końca! Pracował bez końca w bardzo gorączkowym czasie, aby uchwycić nasze najważniejsze chwile. Jego umiejętności montażu na naszym ślubnym wideo były hollywoodzkiej jakości! Wysoka jakoość z piękną muzyką. Jego komunikacja była bardzo skuteczna! Był bardzo sumienny i cierpliwy podczas nagrywania filmu z całego naszego wesela. Gorąco polecam Konrada nie tylko na wesele, ale jako Filmowca!