Pakiety FotografiiFilmów Ślubnych

Wedding and Emotions, jesteśmy firma tworząca Emocjonalne Filmy Ślubne a nasza Fotografia Ślubna uchwycamy właściwe momenty pełne radości i miłości. Realizujemy material na terenie całej Polski, Europy oraz USA.

We are Destination Wedding Videographers & Wedding Photographers Wedding Photographers

PAKIETY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Uchwycenie Twojego emocjonalnego dnia

POCZUJ DUMĘ I PODZIW
ZAPISUJĄC WŁASNA PAMIĄTKĘ ŚLUBNĄ

Zdjęcia są formą ujęć które w przeciwieństwie do Filmu mają w sobie ten czar że pokazuje moment w którym Fotografia została uchwycona uaktywnia Twoje własne wspomnienia i emocje z tej chwili… taka forma magii. 

Naszym celem jest uchwycać piękne lecz naturalne fotografie,, czasami kreatywne, czasami śmieszne, czasami zapierające oddech, czasami skromne i proste które w swojej prostocie posiadają czasami najwięcej wartości emocjonalnych. 

Staramy się aby nasze zdjęcia po postprodukcji posiadały również swój naturalny styl kolorystyczny dodając troche naszego efektywnego edytowania tworzy idealny klimat aby uprzyjemnić ci wieczory przy winie i smakołykach.

Posiadamy 3 popularne pakiety 

Classic

300+ Fotografii

6-7 godzin pokrycia – 4500zł

Pakiet fotografii Ślubnej “Classic”, zatrzymuje najważniejsze momenty z dnia Ślubu, liczba 300 oznacza najbardziej wyselekcjonowane zdjęcia. 

Classic Plus

450+ Fotografii

8-9 godzin pokrycia – 5900zł

Pakiet Classic Plus daje ci te same możliwości które oferuje Classic ale w większym pakiecie. Jest to idealna opcja dla pokrycia najważniejszych momentów jeśli posiadasz większą ilość gości lub po prostu oczekujesz większej ilości zdjęć.

Premium

600+ Fotografii

Pełny Dzień (limit 14h) – 8500

 Premium to pakiet dający Pełny zakres pokrycia wszystkiego co się wydarzy oraz co przyniesie Twój wyjątkowy Dzień zostanie uchwycone zaczynając od Świtu przy kawie do tańców i oczepin.
Co do ilości zdjęć nie ma limitów, jednak minimów jakie otrzymasz to 600 ujęć.
+ Premium
Post-Production

“Każdy z naszych pakietów to jakość która zawsze odzwierciedla wysoki standard podejście do klienta, fotografowania oraz postprodukcji.”

Pakiety Filmowe posiadaja kilka opcji

Krótki "Highlight"

Film Ślubny

Highlight to esencja najważniejszych ujęć z Dnia Ślubu uchwycona w Kinowy sposób, udekorowana muzyką która jest dopasowana do stylu oraz nastroju Ślubu. Ten wspaniały i krótki materiał Filmowy jest treściwą formą solidnych ujęć w których pokazujemy Ceremonię i przysięgę małżeńską połączoną z najlepszymi ujęciami oraz momentami ze Ślubu i Wesela.
Jedna z bardzo popularnych ofert, to krótki i elegancki Film, który można oglądać wiele razy w każdym momencie kiedy ma się ochotę na wspomnienia. Tworząc taki materiał skupiamy się głównie na przygotowaniu materiału na potrzeby tego Filmu.

Do Krótkiego Filmu Ślubnego można dołączyć “Dokumentalny Film Ślubny

Pakiet:
5-8 min Filmu – 4900zł

 

Fabularny "Feature"

Film Ślubny

8SFilm Ślubny jest treściwszą i dłuższą formą materiału niż “Highlight”. Posiadający szeroki zakres ujęć z całości dnia Ślubu wypełniony najważniejszymi i emocjonalnymi momentami, ale również wstawkami z zabawnych, ciekawych momentów Ślubu. Film może również zawierać, czytanie listów do Partnera , opowiadanie o Waszym poznaniu, najciekawsze wspomnienia o których chcecie opowiedzieć lub momenty w Waszym życiu, które wpłynęły na Was.
Film może również zawierać ujęcia z Waszych wymarzonych miejsc w których uwielbiacie spędzać czas.

Pakiety:
– 15 min Filmu  6800zł
– 20 min Filmu  8800zł
 -30 min Filmu  11800zł
—-
+ do wszystkich pakietów dodajemy surowe ujęcia z Ceremonii oraz Sali Weselnej

Dokumentalny

Film Ślubny

 

Dokument to materiał edytowany w kolejności Chronologicznej.
Dokument z Wesela ma formę długich ujęć. Jest to prosta i subtelna forma edycji z lekkimi przejściami między ujęciami. Materiał z kamer po nagraniu jest połączony wraz z oryginalnym Audio.

Dokumentalny Film jest “samodzielna” lub “dodatkowa” forma materiału który można dodać do “Krótkiego” lub “Fabularnego” filmu.

Pakiety:
– 40 min Filmu 4900
– 70 min Filmu 7900
– 180 min Filmu 8900zł
—-

PAKIETY ŁĄCZONE

-10%* mniej za
Pakiet
Film+Fotografia

OPCJE Dodatkowe

Zaręczyny sesja | FILM lub/z FOTOGRAFIA- 1500-3900zł/x2 (oszacowujemy długość oraz lokacje)

Zaproszenie na Ślub | FILM – 1500-3900zł

Podziękowania | FILM – 1500-3900zł

Drugi dzień Wesela | FILM, FOTOGRAFIA – do uzgodnienia

Dojazd – 1km/1.5zł

Zakwaterowanie – w przypadku większych odległości, klient musi dodać koszty noclegu lub zorganizować nocleg

Wyjazdy zagraniczne – do ustalenia, w takim zleceniu wyceniamy za dzień pracy plus pokrycie kosztów lub organizacja transportu,  wyżywienia, noclegu.

Każdy z naszych pakietów to jakość która zawsze odzwierciedla wysoki standard podejście do klienta oraz materiałów które klient otrzymuje

Każdy z naszych pakietów to jakość która zawsze odzwierciedla wysoki standard podejście do klienta oraz materiałów które klient otrzymuje